Komentáře k předešlým akcím z roků 2010, 2009 a 2008. Krátce k historii kapely zde.
23.02.2019
O víkendu jsme si střihli dvojáček. V pátek jsme zahráli na letošním prvním Plese klubu malých pivovarů - tradičně v Bolevecké Sokolovně. Ze začátku chvíli trvalo než jsme Vás rozhýbali, ale pak už všechno běželo jako na drátkách. V burgeru bylo moc housky.
V sobotu jsme si odbyli každoroční Ples pekáren a cukráren Klatovy, jako vždy v kavárně KD Družba. Parket se vlnil ještě ve tři ráno. Příští rok je nutno domluvit ještě něco na neděli.
08.02.2019
V pátek jsme zahráli v Sokolovně ve Spáleném Poříčí na 2. Sousedském plese. Návštěvnost nebyla zrovna nejlepší, ale ti kteří dorazili se dobře bavili. Taky jsme během hraní vyzkoušeli nový repertoár jako přípravu na nadcházející plesovou sezonu. Akci moderoval Standa Jurík a zvučil Ondra Franěk.
26.01.2019
Do nového roku jsme vykročili víkendovým dvojáčkem. Nejprve jsme v pátek zahráli na narozeninové oslavě v Rest.art baru v Praze. Vzhledem k tomu, že parket byl umístěný uprostřed místnosti, se sezením po obou stranách, mohli jsme si zvolit na kterou polovinu publika budeme hrát a ke které budeme otočení zády a tito šťastlivci pak uslyší akorát tak bicí. V sobotu jsme hráli od 23 hod. na svatební párty v Sušické Sokolovně. Na pátečním vystoupení byl nemocný jeden člen, v sobotu už dva, takže jsme byli rádi že neděle zůstala volná.
24.05.2017
Během první poloviny roku jsme většinou hráli na plesech, přičemž jsme si nejvíce užívali ty v Plzni - letos jsme odehráli celkem tři pivovarské a jeden farmářský. Minulý týden jsme si zahráli na rock´n´roll párty ve Slovanském domě, kde jsme během krátkého setu zcela propotili naše kostkovaná saka a sušili je pak celý druhý den.
27.08.2016
Po zasloužené šestitýdenní hrací pauze jsme si tuto sobotu dali koncertní dvojáček. Venku bylo přes 30 stupňů, v autě nefungovala klimatizace, tak jsme si to užili. Nejdřív jsme zahráli odpoledne v Konstantinových Lázních na akci "Pá pá prázdninám" v místním parčíku. Pogratulovali jsme starostovi k vítězství v "Obci roku" a hned pp skončení frčeli směr Most, respektive zámek Korozluky. V zahradě u zámku jsme pak zahráli na firemní párty.
16.07.2016
Další svatbu jsme hráli ve Šťáhlavech u Plzně. Svatba to byla veselá, hosté byli v náladě už když jsme přijeli. Hráli jsme venku na dvoře do noci a svatebčané mohutně trsali.
02.07.2016
V sobotu jsme vyrazili směr Halže u Tachova, kde jsme vystoupili v rámci pouťových slavností. Bohužel déšť si vybral svou daň a kapela před námi tak měla hodinový skluz. Čekání jsme si tedy zkrátili občerstvením a cestou zpátky jsme si dali ještě přídavek v nejmenovaném fástfůdu.
25.06.2016
Další koncertní dvojáček se konal tento víkend, nejprve v pátek v plzeňském Purkmistrovi, kde jsme zavírali koncert dětského sboru Andílci. Klima bylo horké a dusné jak se na léto patří. Náš set jsme startovali společně s Andílky songem z Pomády: We Go Together.
V sobotu jsme zahráli na svatební párty v Ekofarmě v Keplích na Šumavě. Málem jsme kvůli povodňovému stavu nedojeli, nakonec jsme to radši vzali přes Kolinec. Nejvíc nás dostalo když k restauraci přijelo autíčko s grilovanými kuřaty jakožto pochutina pro svatebčany.
18.06.2016
V sobotu jsme vyrazili směr Zbiroh, kde jsme měli svůj blok v rámci pivních slavností. Cestou jsme ale nabrali zpoždění a tak jsme pro jistotu už v autě začali s přípravami - psali playlist, převlékali se, ladili kytary, stavěli bicí ... Začátek jsme tedy stihli, ale nebylo to moc platné, protože po první písni vypadla elektrika.
17.06.2016
Další akce Síně slávy českého RNR se konala v pátek v Hlubočepském zámečku v Praze - tentokrát při příležitosti sedmdesátin nestora českého rokenrolu Pepy Pilaře. Krom nás zahráli Slapdash, Mefisto a Classic RNR band. Byli jsme v oslabení - bez Marka, což jeho věrní fans obrečeli.
05.06.2016
Poslední Palmovka před letní pauzou se vydařila. Návštěvnost byla o trochu slabší, ale jako vždy skvělá atmosféra, navíc s Pepou Pilařem jako naším hostem. Dal s námi asi sedm pecek a parket se rozvlnil jako v Šakalích letech.
29.05.2016
Další svatební párty jsme odehráli ve Steakhouse Soběsuky. Hosté se výborně bavili, na rautu měli hovězí speciality a nakonec jsme museli přidat celou sérii.
08.05.2016
V sobotu jsme zahráli v rámci oslav osvobození Plzně před budovou Českého rozhlasu. Pódium bylo postavené stejně jako minulý rok v parčíku, ale tentokrát vyšlo lepší počasí. Blok Shower vyšel mezi Big band Gustava Broma a Pepíčka Zímu. Večer jsme se přesunuli na soukromou akci do Pily u Domažlic. Koncertík pořádal náš věrný fanoušek Pavel. Mezi jeho přáteli se objevil také Pavel Sedláček - kmotr našeho CD. A když už tam tak byl, tak si s námi střihnul pár songů.
27.02.2016
Druhý Ples malých pivovarů, na kterém jsme letos hráli se vydařil. V Bolevecké Sokolovně bylo spoustu krásných dívek jak se na Plzeň patří.
19.02.2016
O víkendu jsme hráli v Kalikováku, návštěvnost nebyla nejlepší ale přítomní divoce trsali a byla výborná atmosféra.
12.02.2015
V pátek se v plzeňské Šeříkovce konal ples pro sdružení Lucky kolečka. Moderoval Martin Zach a hrálo se nám skvěle, protože po nás nikdo nechtěl abychom hráli ppoommaaalluu.
30.01.2015
V sobotu jsme po roce opět zavítali do Nýrska na Ples DDM. Áveho jako mnohé jiné sklátila chřipková epidemie takže jsme si to dali ve čtyřech. Zvučil Vašek Miler z BT'n'J.
22.01.2015
Další zastávkou v Plzni byl A.C.W.Saloon v Kollárově ulici. Po delší době jsme si zde opět zahráli. Díky mrazům jsme měli částečně nepojízdný vozový park, ale nakonec jsme do Plzně i zpátky dojeli.
16.01.2015
První letošní hraní jsme si odbyli na Plese malých pivovarů v Sokolovně Bolevec v Plzni. Tradičně bylo skvělé pivo, krásné dívky, Jarda a Ervín. Povánoční únava a koncertní pauza si vybraly svou daň.
10.12.2015
Tento víkend jsme si střihli koncertní trojboj. Start byl ve čtvrtek na firemní párty v Plzni v Hotelu Marriott. V pátek jsme pro změnu zahráli v Plzni na firemní párty, tentokrát v restauraci v Kalikovském mlýně. Druhá akce byla o poznání vydařenější. Turné jsme zakončili v sobotu na maturáku gymplu v klatovské Družbě. Na malém sále to pěkně vířilo. Honza projevil organizační schopnosti a po skončení pro nás sehnal výtah i nákupní vozík na těžkou aparaturu.
02.12.2015
Další koncertní dvoják jsme odehráli v pátek v Plzni v Kalikovském mlýně a v sobotu na klatovské Střelnici. Na obě akce dorazily početné davy i věrní fans. Na Střelnici to ze začátku chvíli trvalo, ale na konec byla velmi dobrá účast a závěr se velmi vydařil - více zde.
21.11.2015
Tímto víkendem jsme odstartovali sérii dvojáků, která bude pokračovat až do prosince, kdy ji zakončíme třemi koncerty v řadě. První double se konal v pátek v hudebním klubu Palmovka v Praze a v sobotu na Uzenářském bále U Hánů v Hrádku u Sušice. Obě akce byly vydařené. Účast na bále byla oproti minulému roku trochu slabší, ale o to víc potěšil zájem pořadatelů a super tombola. Honza si během plesu dvakrát odskočil zahrát na další akci v Klatovech, respektive poprvé nedojel daleko a vrátil se a tím, že v Klatovech vypadla elektřina. Podruhé zmizel něco po půlnoci a už se nevrátil.
30.10.2015
Po zasloužené odmlce jsme zahájili podzimní sezónu v Music clubu Košile v Klatovech. Tentokrát se koncert velmi vydařil, dorazily početné davy a zejména silná fanouškovská základna kolem Míry a spol., čehož si velmi vážíme. Další vystoupení Shower v Klatovech bude 28.11. na Střelnici.
19.09.2015
Nejspíš poslední letošní svatbu jsme odehráli tuto sobotu na Plovárně v Plzni Hradišti. Kdysi jsme tu měli koncert s Petrem Březinou, ale to se to tu jmenovalo U Horbenů. Tentokrát jsme hráli asi dvě hodiny na terase, netradičně bez Marka.
11.09.2015
Další rock´n´roll párty ve Slovanském domě se nesla v duchu oslav padesátin legendární kapely George and Beatovens. Shower nastupovali krátce po deváté hodině a měli hned dva hosty. Nejprve rock´n´rollového ještěra Pepu Pilaře, který si s námi dal nesmrtelný Výtah Nejezdí a Shake, Rattle And Roll. Nutno říci že mu to pořád bezvadně zpívá. Jako druhý host nás doprovodila houslová virtuoska (a taky moc pěkná slečna) Lenka Ambrož při písni Three Night A Week. Bylo to parádní, bohužel jsme stihli zahrát jenom 7 songů a museli jsme uvolnit pódium dalším.
05.09.2015
O víkendu jsme zahráli dvoják, nejprve v pátek na svatbě v klášteře Želiv. Po cestě tam jsem nabírali bubeníka, který přijel vlakem z Prahy do Tábora. Aparaturu jsme nosili hodně daleko i vysoko do sálu v patře, kde se nad námi rozprostírala štuková stropní výzdoba. Akustika ale nestála za nic, chuť jsme si spravili až v sobotu v sušickém klubu PDA. V průběhu večera vystoupil trapnomág Richard Nedvěd, který nás notně pobavil. Taneční sál se rozehříval docela pomalu, ale nakonec se koncert vydařil. Foto zde
04.04.2015
Velikonoční Střelnice byla ozdobena účastí hvězdného hosta - legendárního zpěváka Viktora Sodomy. Zahráli jsme s ním dva rock´n´rollové standardy a pak došlo na jeho klasické hity Žárlivý kakadu, Parní stroj a Tygr z Indie. Bohužel měl Viktor svůj vstup, ještě před hlavním návalem fanoušků neb spěchal zpět do Prahy. I tak to stálo za to a děkujeme za jeho účast. V druhé půli koncertu byl sál naplněn po okraj - fotky z akce.
28.03.2015
V sobotu se konal v Klatovské Družbě druhý ročník Obrfestu. Ve 22 hodin jsme zahájili náš set v kavárně a poslali Jemnostpánovi rock'n'rollový pozdrav. Děkujeme Trautenbercíí.
28.02.2015
Další ze série podařených Plesů malých pivovarů se konal tuto sobotu v plzeňské Sokolovně Bolevec. Pivo teklo proudem a dorazily jako vždy krásné slečny, zvlášť nás potěšil vylepšený dress code jedné z nich. Moderátor s námi zapěl Johnny B. Goode a na přání zaznělo i Satisfaction. Další Ples KMP bude 14.3. opět na Bolevci.
07.02.2015
V sobotu jsme se letos poprvé objevili v Hudebním klubu Palmovka. Lidí dorazilo požehnaně, převážně Děti rock'n'rollu od Vaška Kotrcha. Kromě tradičního repertoáru jsme zahráli i několik starších písní, které jsme byli nuceni oprášit v rámci plesové sezóny.
06.02.2015
Další Ples Fondu ohrožených dětí se konal v KD Šeříková v Plzni. Za MIXážní pult opět usedl Jarda MIXán, respektive jeho mladší kopie. Většina návštěvníků plesu dorazila oblečena v retro stylu, což jsme ocenili. K občerstvení byly opět Pirníkovy chlebíčky a mnoho piva.
31.01.2015
Letos jsme si zopakovali Ples domova dětí a mládeže v Nýrsku. Ples probíhal v tradičním rytmu, končili jsme ve 2 ráno a přidali ještě pár vypalovaček pro věrné norské fans.
24.01.2015
V sobotu na Pekařském plese nám patřila kavárna KD Družba. Lidí bylo požehnaně a chvílemi lezli po zdech. Hráli jsme od osmi do tří... samozřejmě s pauzami.
21.01.2015
Ve středu jsme si zajeli do Prahy, kde jsme zahráli open air na Karlově náměstí. Vystoupení bylo v rámci akce Rok prevence a dorazivší si mohli nechat vyšetřit zrak. My jsme jim k tomu řádně vyšetřili sluch.
17.01.2015
První letošní hraní jsme absolvovali v Kalikovském mlýně v Plzni s rozšířeným názvem Indians czech club. Účast byla slušná a poslední série notně prodloužená.
20.12.2014
Po dobu Vánočního času je možno na slovenských televizích vidět reklamní spot na Slovenskou Spořitelnu, kde zní náš song! Navíc na něj nepaří nikdo jiný než sám božský Karel Gott! Takže letos v TV žádné pohádky, jenom reklamy: Božský – Štedré Vianoce
V pátek jsme se zúčastnili Předvánoční rock´n´roll párty ve vyprodaném Slováči. Hráli jsme v luxusním čase, po několika písních se k nám připojila Shannie Kei, která to patřičně rozparádila na housle v Missirlou a Surf Rider. Dav si pěkně rochnil. V druhé části našeho setu jsme rozšířili dechovou sekci a na závěr jsme dali přídavek That´s All Right od Elvise.
13.12.2014
Střelnice tentokrát nedopadla co do návštěvnosti nejlíp, ale taky ne nejhůř. Po delší době s námi jeden set zahrála dechová sekce v podání Jirky a Martina. Foto z akce ZDE.
V úterý 2.12. jsme zavítali do Hotelu Marriott v Plzni, kde jsme hráli v rámci Vánočního večírku. Měli jsme k dispozici hotelový pokoj, který jsme jako správná kapela nakonec nezdemolovali. Všechno proběhlo podle plánu, jen pódium bylo pro nás příliš krátké.
22.11.2014
O víkendu jsme hráli U Hánů v Hrádku u Sušice, kde se konal Uzenářský bál. Akce byla velmi povedená, organizátoři nám servírovali jitrničky, jelítka a další prasečí delikatesy. Zazněl náš reklamní song, ale největší úspěch měl Parní stroj. Končili jsme o půl čtvrté.
15.11.2014
Další vystoupení na Palmovce se konalo tuto sobotu a za bicí místo Petra usedl Jarda David. Klub byl zcela zaplněný což nás samozřejmě moc těší a děkujeme všem kteří dorazili.
12.11.2014
Sobota patřila Střelnici, opět byla velice pěkná účast a přišli jak staří známí, tak byly k vidění nové tváře. Kdo tam byl, nechť se najde zde.
Ve čtvrtek jsme se po zářijovém volnu objevili v hudebním klubu Palmovka. Dorazili staří pardálové a večer se pěkně rozjel.
10.8.2014
V pátek 8.8. se uskutečnila další Rock´n´roll párty tentokrát na parketu v Hlubočepském zámečku v Praze. Po hodinových setech jsme se střídali s kapelou Cadillac v čele s Pavlem Sedláčkem a Viktorem Sodomou. Publikum se rozvášnilo, ostatně jako vždy na předchozích akcích. Na společné zazpívání s Pavlem Sedláčkem bohužel nedošlo, tak snad příště třeba na další akci 19.12.
Druhý den v sobotu jsme hráli pouťovou taneční zábavu v Hrádku u Sušice. Účast byla obstojná a publikum opravdu výborné, někteří dorazili i stylově oblečeni. Po půlnoci někteří pánové předvedli téměř wrestlingové výstupy i jak je možné sundat spodky přes natažené kalhoty, což nás notně pobavilo. Na závěr jsme přidávali rovnou celou sérii.
1.7.2014
Náročný koncertní trojboj jsme odstartovali v pátek U Košile. Účast nebyla zrovna nejsilnější, takže jsme si spravili chuť až v sobotu, kdy jsme hráli nejdřív na Slavnostech obce Horní Počaply. Šli jsme na řadu po klaunském vystoupení v našich kostkovaných oblecích a mnozí diváci tak nepoznali rozdíl mezi účinkujícími. Na večer jsme se přesunuli do Prahy do Hudebního klubu na Palmovce.
22.6.2014
Další letošní svatbu jsme odehráli v kempu u Mladotic kousek od Plas. Svatebčané párty pojali ve volném stylu, takže se zábava rychle rozjela, došlo i na několikeré přídavky.
15.6.2014
V sobotu jsme zavítali za hranice ČR do německého Trogenu, kde jsme hráli na firemní akci v Dorscheune - pěkně zrekonstruované stodole po místním sedlákovi. Občas se objevil dirndl či padací kalhoty a nechybělo málo k nějakému tomu jódlu. Horka posledních dnů naštěstí trochu polevila, takže cesta pěti chlapáků v jednom autě byla celkem snesitelná.
5.5.2014
V neděli jsme jeli do Prahy nahrávat hudební podklad k reklamnímu spotu na mobilního operátora Ooredoo! Reklamu, ve které si na dvorku s kluky z ulice začutá Lionel Messi, po hudební stránce koučoval Honza P. Muchow. Původně jsme měli natáčet píseň z Kill Billa "Woo Hoo", ale kvůli peripetiím s autorskými právy jsme nakonec ve studiu dělali vlastní song, který jsme napsali speciálně pro tuto příležitost (což nám vůbec nevadilo). Natáčelo se v Dejvicích ve studiu Ondřeje Ježka a končili jsme kolem jedenácté večer.
1.5.2014
Sobotní Střelnice se opět vydařila. Ze začátku chvíli trvalo než dorazily početnější davy, ale pak už to jelo. Při Apache jsme si náramně poseděli. Fotky z akce najdete na www.facebook.com/MusicClubStrelnice.
12.4.2014
Jarní rock´n´roll párty se opět konala ve Slovanském domě v Praze na Příkopech. Náš blok jsme odehráli v luxusním hracím čase zhruba v polovině koncertu. Davy šílely a Viktor Sodoma s námi zazpíval Runaway od Del Shannona.
23.3.2014
Pro velký zájem přidal Petr Strnad z Klubu malých pivovarů ještě jeden termín Pivovarského plesu. Tentokrát se ples konal v KD Šeříková na Slovanech a byl tradičně vyprodán. Za bicími jsme měli na výpomoc Jardu Davida, protože náš bubeník se připravoval rodit.
19.03.2014
Další z plzeňských plesů byl Ples malých pivovarů. Už čtvrtý ročník se konal v Bolevecké Sokolovně a jako vždy to bylo o skvělém pivu a krásných dívkách.
V pražském Hudebním klubu Palmovka jsme měli premiéru už v minulém roce, tentokrát se koncert velmi vydařil. Dorazili staří i noví známí a v průběhu večera došlo i na pánský striptýz. Ten ale nebyl v naší režii. Další koncert na Palmovce bude 18.4.
10.02.2014
Tradičně kvalitní byl Ples pekáren a cukráren Klatovy v KD Družba. Obsadili jsme jako vždy prostor kavárny, kde to vřelo od samého začátku. V minulých ročnících jsme občas řešili dýmový odér, ale letos díky Honzovi se tento problém ukázal zcela nepodstatný.
V pátek jsme hráli v Plzni v Šeříkovce na Plese FOD (Fond ohrožených dětí), který byl pojat v retro stylu a před půlnocí byl vyhlášen nejlepší převlek.
Recenze na CD Best Of zde.
28.01.2014
První vystoupení v novém roce proběhlo v Kulturním domě v Nýrsku na Plese Domova dětí a mládeže. V tombole bylo celé prase divoké a přestože účast nebyla zrovna největší, tančil celý sál. Po měsíční pauze jsme dostali do těla a končili po přídavcích krátce po druhé hodině.
16.10.2013
Koncertní duel jsme zahájili v pátek v Plzni v Kalikovském Mlýně. Na pódiu byla spousta hluku až nám ušní bubínky odcházely, ale na závěr jsme byli odměněni dlouhotrvajícím potleskem. V sobotu jsme pokračovali na Střelnici, kde se k nám připojili Jirka s Martinem na dechy. Poslední dvě série byly velmi vydařené. Děkujeme všem, kteří dorazili! Fotky z akce
29.9.2013
Asi největší rock´n´rollový svátek v letošním roce proběhl při příležitosti nedožitých 70 Mikiho Volka. Koncert se konal ve Slovanském domě a přítomni byli všichni, kterým v žilách koluje rock´n´roll. Večer jsme zahájili peckou Back In The USA. Publikum, místo a atmosféra byly parádní.
Druhý den jsme cestovali napříč republikou do německého Sosa, kde jsme zahráli v Schützenhausu. Cesta byla náročná ale oproti minule jsme nikde nebloudili a dorazili jsme dokonce s hodinovým předstihem, což se nám už dlouho nepodařilo. Kuchař z menu záškodně vyřadil náš oblíbený jägersteak, takže německá objednávka byla navíc s překvapením.
16.9.2013
V sobotu 31.8. se v Kempu u Klatovských Lázní konal nultý ročník festivalu Kloktání. Zahráli jsme již od 11 hodin a poté následoval výběr rockových kapel z Klatov a okolí. Výtěžek z koncertu šel na konto Janovického Klokánku.
První poprázdninová akce se konala v pátek 6.9. v Klatovské Košili a účast byla ucházející.
Následující víkend v sobotu jsme vyrazili do obce Milínov, kde se na ekologické farmě Moulisových konala svatební párty. Hráli jsme ve stodole poblíž napáječek a krmné chodby, čehož jsme během večera často využívali a shodli jsme se na nadprůměrném výskytu krásných slečen.
19.8.2013
I letos na nás došla řada při pravidelných letních koncertech na Klatovském náměstí. Na začátku nedorazil zástupce kulturního střediska, takže jsme málem hráli akusticky, ale problém jsme operativně vyřešili prodlužovačkou. V druhém poločase s námi zadula dechová sekce, lidí přibývalo, CD se prodávaly... Leč při That´s All Right se nebesa zatměla a jak už to tak u nás bývá zvykem spustil se ceďák, který veškerou sešlost chvíli před oficiálním koncem rozehnal.
23.6.2013
Další koncert v Praze a zároveň poslední před letními prázdninami byl v Hudebním klubu Palmovka v Praze, kde jsme měli premiéru. Lidí dorazilo tak akorát, zvukař přišel na poslední chvíli a zvuk se mohutně valil z našich zesilovačů i jeho reprobeden. Dorazil Vašek Kotrch a děti rock´n´rollu a dokonce fanoušci až z Pardubic.
09.06.13
V pátek jsme opět hráli na svatbě, tentokrát na Petřínských terasách v Praze. Kochali jsme se výhledem na pražské panorama a hráli do oken Milošovi Z. - snad zrovna neměl virózu. Tři z nás mimochodem byli ve stavu nemoci, ale svatebčané se zdáli nadmíru spokojení.
V sobotu jsme ve čtyřech odehráli set na Klatovských Pivních slavnostech, které se letos konaly u autobusového nádraží. Program byl složený převážně z bigbeatových kapel.
02.06.13
V sobotu zahráli Shower při zakončení Svojsíkova závodu v Rokycanech pro zúčastněné junáky, junačky, skauty a skautky. Původně se mělo hrát venku, ale počasí tomu nepřálo, takže jsme odehráli 2 hodinový set v klubovně. Přátelé táborových ohňů to patřičně rozjeli a na závěr se konal ohňostroj.
Další víkend stále vydatně pršelo, takže se příliš nevydařilo Zahájení lázeňské sezóny v Konstantinových Lázních. Po skončení produkce jsme pokračovali k saxofonistovi, kde jsme oslavili jeho třicátiny a lehce jamovali s dalšími muzikanty.
11.05.13
O víkendu jsme hráli na svatební párty, která se konala v penzionu Nový Rybník u obce Obořiště u Dobříše. Bylo to velmi příjemné a na konci jsme přidávali ještě jednu sérii. Leč jak se říká: podej prst a ukousnou ti celou ruku, svatebčané byli k neutahání a pár songů jsme stejně navrch přidávali.
01.04.13
Děkujeme všem, kteří dorazili na sobotní Střelnici! FOTO ZDE
27.03.13
Poprvé v letošním roce jsme zajeli do Prahy zahrát, tentokrát na soukromé akci - Plese lakrosového svazu. Ples se konal kousek od Anděla v tamní sokolovně mezi ribstoly a kruhy. Zvukař by se prostoru nejspíš lekl, takže jsme zvuk vůbec neřešili, ale vypadalo to, že plesající byli spokojeni.
19.03.13
V sobotu se konal v KD Družba Jezdecký a veterinární ples, kde jsme se tradičně střídali na hlavním sále s Klatovskou kapelou přejmenovanou na KT band. Tentokrát jsme využili zvučení Franty Pelíška a bylo to znát.
24.02.13
V pátek se konal v KD Šeříkova na Slovanech Ples Fondu ohrožených dětí, více na novinky.cz, koncert zvučil opět Jarda - díky mistře!
17.02.13
Po mnoha letech jsme zahráli na naší původní domovské scéně v Klatovském Music klubu U Košile. Tentokrát jsme se posunuli o patro výš do nově otevřeného prostoru. Naštěstí to pro fanoušky ze Střelnice nebylo zase až tak vysoko.
V sobotu jsme již po třetí účinkovali na Plesu malých pivovarů v Sokolovně Bolevec v Plzni. Jarda zvučil, dechy troubily a pivo teklo proudem.
14.02.13
Masopustní taneční zábavu jsme odehráli v Restauraci U Luhanů v Petrovicích u Sušice. Dorazilo spousty perfektních masek, z nichž jsme po těžké volbě kolem půlnoci vybrali tři favority: mistra letce (3.místo), dvojici prasat (2.místo). Na prvním místě se jednoznačně umístily dvě půvabné avatarky.
05.02.13
V sobotu jsme se dostavili na sedmihodinovou směnu do KD Družby na Ples klatovských pekáren a cukráren. Po půlnoci všichni pekaři rozdávali čerstvé rohlíky.
26.01.13
O víkendu nás čekala cesta do dalekých Poděbrad na maturitní ples, cestou jsme se všude možně zdrželi a málem jsme přijeli pozdě. Zvukař měl taky skluz a dlouho všechno ladil. Když už to vypadalo, že budeme muset hrát unplugged, technika si dala říct a vše jsme úspěšně odehráli. Šatnu jsme sdíleli s tanečním souborem fenomenální chuti Les Bonbons de Paris! a děkujeme jim za milé rozptýlení.
Druhý den jsme pokračovali v Kulturním domě v Kamenici u Prahy na Sportovním plese, kam se dostavili nejen místní sportovní borci. Ples se velmi vydařil a sklidili jsme "u všech" velký obdiv. Děkujeme.
20.12.12
Tento pátek jsme zahráli v Plzni v Měšťanské Besedě na Maturitním plese gymnázia. Maturák byl studenty pojat ve stylu Pulp Fiction, takže i od nás zazněly songy z tohoto legendárního bijáku, včetně Vincentem Vegou proslavené You Never Can Tell.
V sobotu jsme vystoupili na oslavě narozenin naší plzeňské groupie Jany. Klub Replay v Červeném Hrádku byl připomínkou mnohých klubíků, ve kterých Shower odehráli první koncerty.
V úterý jsme měli výjezd do Černotína, vísky u Přeštic, kde se v hostinci Kravinec konala firemní párty.
10.12.12
Po menší koncertní pauze jsme tímto víkendem zahájili předvánoční štaci. V pátek jsme zahráli na Setkání všech beatlemaniaků v Říčanech. Večer jsme otevírali 2 hodinovým setem, od bítlsáků jsme sice nedali nic, ale zato si publikum mohlo vychutnat několik pecek v podání rozšířené dechové sekce!
Po skončení jsme se bleskově přesunuli do Radiopaláce na Vinohradech, kde nás čekalo rock´n´rollové inferno a bezmála 800 diváků. Po Cadillacu a Pavlovi Sedláčkovi jsme zahráli blok deseti písní, převážně v doprovodu burácejících dechů.
V sobotu jsme nadělovali spravedlivou dávku rock´n´rollu na Maturitním plese gymnázia na malém sále v KD Družba v Klatovech. Děkujeme Jirkovi (trumpeta) a Martinovi (pozoun).
23.9.12
V sobotu jsme se po delší době objevili na klatovské Střelnici. Lidí bylo spousty, zejména krásných slečen, které se vlnily pod pódiem - fotky z akce.
17.9.12
O víkendu jsme si střihli koncertní double. V sobotu jsme zahráli na narozeninové párty v Božkově Pod Kopcem pro čtveřici čerstvých třicátnic oblečených ve slušivých mimozemských oblečcích.
Druhý den odpoledne jsme přejeli do Blatné, kde se odehrávaly odpolední čaje v hostinci U Datla. Návštěvnost nebyla nijak valná, ale o to lépe šel prodej obou našich CD. I přes prohibiční zákon nás místní opíjeli lihovinou.
8.9.12
V sobotu jsme zahráli na firemní akci v Běšinech - nejdřív v podvečer na fotbalovém hřišti a pak až kolem půlnoci po vystoupení Inflagranti v tamní sokolovně. Druhé vystoupení bylo o poznání svižnější a zazněl Brutus i Kaťáci.
27.8.12
Poslední prázdninový víkend jsme si střihli koncertní trojboj. Nejprve jsme v pátek zahráli pro kamaráda Martina v jeho bowling pizzerii ve Štěnovicích u Plzně. Protože jsme se dovnitř nevešli, hráli jsme na terase mezi lavičkami. Počasí moc nepřálo, ale nálada byla dobrá... a pizza taky.
V sobotu jsme pokračovali pod pergolou v Konstantinových Lázních, kde jsme uzavírali letošní ročník koncertování. Vystoupení nám zpestřil místní důchodce - záškodník, který nás odpojil uprostřed písně od elektřiny.
Pak jsme se přesunuli do Dvora Krasíkov, kde jsme večer dohráli zhruba do jedné hodiny.
4.8.12
V sobotu se na rockabilly festiválku v Málkově odehrál křest CD Rockabilly.cz Volume 1. Na CD je k poslechu vždy po dvou kouscích od kapel jako Slapdash, Mordors Gang a také Shower! Křestu a festivalu se jako náš zástupce zúčastnil Marek. Takže neváhejte a objednávejte tento parádní výběr rockabilly songů.
28.7.12
V sobotu jsme zahráli na náměstí v Horšovském Týně na Anenské pouti. Během vystoupení párkrát sprchlo, ale posluchače to neodradilo. Na závěr jsme otevřeli stánek s našimi CD.
12.6.12
V rámci Pražské muzejní noci jsme zahráli jako doprovodný program výstavy Popmusea. K vidění zde byly různé ostatky hudebníků minulých let. Hráli jsme téměř koncertně pro sedící diváky v sále kulturního centra Kaštan. V Kaštanu se za minulého režimu konaly schůze KSČ, ale během naší produkce jsme prostory od komunistů definitivně vyčistili.
Nezvykle v pondělí jsme zahráli na Letním cvičišti Mrázovka v Praze na místo Áve bandu. Hrálo se venku pod stanem, první půlhodinu pršelo, ale pak se počasí umoudřilo a všichni se dobře bavili.
14.5.12
V sobotu jsme zahráli v Průhonicích na akci pořádané klubem Beatlemaniaků nazvané Vítání jara, které bylo letos pod vlajkou rock´n´rollu. Bohužel jako u předchozích ročníků nevyšlo úplně počasí, takže účast byla slabší. Ti kteří s námi vydrželi venku pak mocně tančili a tleskali, aby se co nejvíc zahřáli. Předseda fan klubu Jirka Svátek vše moderoval a postaral se o afterparty.
11.4.12
Na Klatovské Střelnici bylo plno, davy proudily dovnitř i ven a krásné dívky trsaly na parketu. O pauzách jsme vyzývali fanoušky, aby pro nás hlasovali na Country rádiu a končili jsme v půl druhé tak trochu tradičně skladbou Rumble. Foto zde.
1.4.12
Sobotní A.C.W. Saloon se vydařil, lidí dorazilo požehnaně i přes hokejovou prohru Plzně. Host večera - zpěvačka Martina si s námi střihla Stupid Cupid a One Fine Day.
Několik fotek z této akce.
29.3.12
V Naději Beatu jsme bohužel nepostoupili. Do první trojky nám chyběla jediná smska! Nu snad to vyjde příště, každopádně moc děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali.
21.3.12
Páteční koncert v Kalikovském mlýně v Plzni se vydařil, dorazil plzeňský fanclub, grupies i tanečníci. O zvukaři nutno konstatovat, že ten zvuk vysloveně hejčkal. Další víkend jsme zahráli v Music clubu Mandragora v Praze na Vinohradech, kde byla účast o poznání slabší, afterpárty obstaral španělský virtuos Victor Luque.
05.3.12
Na první letošní rock´n´roll párty zahrál také náš band. Atmosféra byla kvalitní jako vždy, Viktor Sodoma s námi zapěl Runaway a závěr patřil Elvisovi.
20.2.12
V sobotu jsme hráli v Bolevecké sokolovně na Plese malých pivovarů, kde nás zvučil starý známý Jarda z Music baru Anděl. Návštěvníci plesu tak měli v nabídce krom piva také spoustu rock´n´rollových a big beatových kousků. Někteří členové našeho bandu brali ochutnávku piv velmi zodpovědně.
5.2.12
V sobotu večer jsme doplnili hudební kavárenský program pro návštěvníky plesu pekařů a cukrářů v Klatovech. Chvílema nám připadalo, že hrajeme spíš na klubové scéně, protože nálada byla prostě skvělá a parket zcela plný. Po půlnoci se všichni nacpali rohlíkama přímo z pece a ve tři ráno naše vystoupení ukončilo Miserlou Dicka Dalea.
29.12.11
Před Vánoci jsme absolvovali menší koncertní turné, které začalo v úterý 13.12. firemním večírkem České spořitelny. Kromě nás vystoupil také český Elvis Vláďa Lichnovský. Akustika proskleného altánu, kde se vše odehrávalo, byla dost špatná, ale dělali jsme co jsme mohli. O dost lepší to bylo ve čtvrtek v sále bývalého kina v ulici Na Perštýně v Praze, kde jsme hráli na firemní párty VZP. V pátek Shower koncertovali na Vltavské při oslavách 60ti let rock´n´rollu (mimo jiné vystoupily kapely Slapdash a Fribbles). Děkujeme tímto p. Jiřímu Pávovi za fotky z předešlých akcí. V sobotu jsme zahráli v Dětském domově v Nepomuku, pro velkou účast tentokrát dvakrát po sobě a večer jsme zahráli na narozeninové párty v klubu Alcatraz v Klatovech. Poslední koncert se konal ve středu v klubu Limonádový Joe.

Všem přátelům, fanouškům i zcela náhodným návštěvníkům našich stránek přejeme v novém roce hodně štěstí, lásky a hlavně rock´n´rollu!

14.12.11
V sobotu jsme hráli na Střelnici a přestože jsme koncert propagovali jak se dalo, v tvrdé konkurenci předvánoční hudební nabídky jsme uspěli jen tak tak. Druhý den dopoledne, několik hodin poté, co jsme dohráli poslední kousek na Střelnici, jsme vystoupili na Klatovském náměstí v rámci pořadu Adventních koncertů.
22.11.11
Páteční koncert v plzeňském A.C.W. Saloonu byl tentokrát echt ve stylu 50s a 60s. Docela dost lidí dorazilo v retro kostýmech, takže i kapela vytáhla ze skříně svoje oblečky. O pauzách se odehrávaly různé legrácky pro návštěvníky, kteří si mohli pochutnat i na amerických burgrech. Velký dík patří Hance Trade! Víc o akci zde
V sobotu jsme zahráli na malém sále v klatovském kulturáku na Maturitním plese gymnázia.
22.11.11
Po druhé v tomto roce jsme zahráli ve Slušticích „U Chejnů“. Podlaha v sále se zase prohýbala pod náporem tanečníků, ale naštěstí vydržela.
Ve středu před státním svátkem jsme se po delší pauze objevili v klubu Limonádový Joe, kde nás čekaly natěšené davy. Vyzkoušeli jsme nové technické hračky, sem tam něco zahoukalo, ale výsledek byl velmi uspokojivý.
O víkendu jsme pak hráli na Maturitním plese gymnázia v Plzeňské besedě.
30.10.11
Ve čtvrtek před státním svátkem jsme odehráli po letní pauze první Střelnici. Byla to velmi zdařilá akce a už teď se těšíme na další koncert, který už bude v předvánočním čase (3.12.).
V sobotu jsme zahráli na narozeninové párty v Schützenhausu v německém Sosa.
13.07.11
"Namažte si gel na prdel, protože teď přijde sprcha!" Těmito slovy nás uvedli na letošním Blatenském festu. Počasí festivalu nepřálo, takže když jsme dorazili, všude byly louže, bahno a skupinky statečných posluchačů. Nicméně při našem setu už nepršelo a snad jsme se i líbili.
13.06.11
V pátek jsme měli premiéru v Music café Kalikovský mlýn v Plzni, což je menší klubík s příjemným interiérem a pěkným kruhovým pódiem. Dorazila fanouškovská základna z Plzně i Klatov. Ostatně více si můžete přečíst zde.
Druhý den jsme od půl jedenácté večer zahráli na Klatovských pivních slavnostech před kulturním domem Družba. Dorazili fanoušci ze Střelnice včetně Míry a jeho bandy. Krom obvyklého repertoáru jsme dávali více našich fláků a tvrdších kousků, které si početné publikum posilněné pivním mokem vyžadovalo. Celý den to vypadalo na pořádnou buřinu, ale nakonec nic napřišlo, výjimečně ani během naší produkce.
Jedním slovem: paráda!
30.05.11
Ve středu jsme měli výjezd do Brněnského výstaviště na Veletrh WATENVI 2011. Zde se prezentovaly firmy specializované na vodohospodářství, probíhala jednání, rozdávaly se vizitky a také hrála kapela Shower.
V sobotu jsme hráli na soukromé oslavě narozenin pro naše spřátelené fanoušky v plzeňském klubu Kapsa. Zde se kdysi konal náš historicky první koncert v Plzni léta páně 1998. Mnoho se zde nezměnilo, zachována zůstala i určitá rarita klubu - přístup na dámské toalety přes pódium.
23.05.11
Další koncert v rámci oslav 60 let Rock´n´rollu se konal na krytém parketě u Hlubočepského zámečku v Praze. Pořadí kapel bylo následující: Fribles, George and Beatovens (Kahovec), Shower a Cadillac (Pilař, Sodoma). Symbolicky se před naším výstupem spustil pěkný liják, naštěstí vše bylo v suchu pod střechou.
18.05.11
Letos první open air vystoupení jsme odehráli v sobotu 7. května při Oslavách osvobození Plzně v plzeňském amfiteátru za Obchodním centrem Plaza. Petr poprvé bušil do nových bicí. A poprvé po více jak 500ti koncertech řekl basák na podiu větu, která publikum pobavila.
V pátek jsme hráli ve Slušticích u Říčan u Prahy. Sál se nachází ve druhém patře hospody U Chejnů. Atmosféra byla bezvadná, lidi trsali jako o život. Končili jsme kolem půl druhé.
26.04.11
Děkujeme všem co dorazili v sobotu na Střelnici, kde jsme tentokrát vařili dohromady rock´n´roll s rockabilly v podání Mordors gang z Plzně. V závěru večera se náš bubeník během jedné písně tak rozvášnil, že se mu podařilo prokopnout buben. Nicméně defekt jsme opravili a sérii zdárně dokončili. Závěr patřil skvělým Mordorům. Těšíme se opět na klatovských pivních slavnostech!
18.04.11
V pátek jsme hudebně doplnili večer Rotary Clubu v Klatovech, který v hotelu Central oslavil své patnácté výročí.
Neméně příjemný večer jsme pak prožili v plzeňském A.C.W. Saloonu, kde probíhala oslava narozenin barmanky a zpěvačky Hanky. Snad poprvé jsme pak po půlnoci balili za doprovodu našeho cd, které si pustilo zbylé osazenstvo na baru.
12.04.11
V pátek jsme zahráli opět v Praze na Vltavské na koncertě k 30ti letům kapely Cadillac doprovázející Pavla Sedláčka. Krom nás vystoupili obvyklí sólisté spojení s akcemi pořádanými Síní slávy českého rock´n´rollu. V průběhu večera jsme měli dva vstupy a na závěr jsme kolektivně zapěli Johnny B. Goode.
14.03.11
Pro velký úspěch se tuto sobotu opakoval Koncert pro Mikiho Volka. Tentokrát se dějiště přesunulo z Hotelu Belvedere do Kulturního domu Vltavská. Program byl téměř stejný jako minule a rock´n´roll zněl až do rána. Kapela Shower vystoupila až kolem půl jedenácté a bylo to opět bájo.
07.03.11
V druhé polovině února nás čekaly ještě dva plesy. První byl Ples Městské části Praha 18, který se odehrával v jedné z hal Pražského výstaviště na Letňanech. Druhý byl Jezdecký a veterinární ples v Klatovské Družbě. Na obou akcích jsme se střídali ještě s jednou kapelou, v Klatovech to byl tradičně KT-Band, kterému tímto ještě jednou děkujem za zvučení a zapůjčení bicích.
14.02.11
V sobotu jsme zahráli na Pivovarském plese v Bolevecké Sokolovně v Plzni, který pořádal Klub malých pivovarů. K ochutnání bylo kolem dvaceti pivních moků z různých oblastí ČR. Jednalo se o první ročník plesu, který vzhledem ke spokojenosti všech přítomných ochutnávačů, určitě nebyl poslední.
23.01.11
Sobotní Střelnice v Klatovech byla výborná, dorazily davy krásných dívek i chlapců. Basák v průběhu večera vystřídal tři kytary než si vybral tu správnou a bubeník během jednoho přechodu polil sebe a vše kolem svařeným vínem, takže jsme se všichni přilepili k pódiu a nemohli z něj slézt. Další koncert na Střelnici se koná 2.4.
20.01.11
Včerejší Velmi Jemný koncert se vydařil a to, že se od nového roku v klubu Limonádový Joe vybírá vstupné, snad nikoho neodradilo. Hráli jsme v plné sestavě, tentokrát přes klubový aparát. Zvukař byl přítomen pouze před naším začátkem a pak až zase na konci. Tak buď měl mezitím ještě jeden kšeft a nebo nás prostě nemůže poslouchat :-)
17.01.11
První vystoupení v roce 2011 jsme absolvovali tuto sobotu na plese Klatovských chovatelů v kulturním domě Družba. Hráli jsme v kavárně, která byla oproti dřívějšku dispozičně ozrcadlena a vybavena novým pódiem. Návštěvnost plesu nebyla bohužel nijak závratná. Snad to bude lepší na Jezdeckém a veterinárním plese, který se koná 26.února 2011.
The Shower - Oldies Revival Band - dnes zobrazeno x - celkový počet návštěv